Montáže anténní a satelitní techniky

Montáže společných televizních antén (STA) do malých větších bytových a rekreačních objektů včetně společných satelitů a DVB-T vysílání.

Zajistíme odbornou konzultaci a měření signálu – nejlépe přímo na místě, poté návrh řešení a cenovou kalkulaci. Po realizaci - dodávce kompletní, nebo jen částečné (rozšiření, modernizace) následuje záruční a pozáruční servis včetně aktualizace stavu STA hlavně při postupném nabíhání vysílání DVB-T2.

Montáže TV a satelitních antén na rodinných domech

V současné době hlavně úpravy stávajících systémů pro bezproblémový příjem nového digitálního (DVB-T2) vysílání a komplexní instalace na novostavbách (včetně EZS,EPS, internetu a pod.).

Jednodušší objednávky vyřizujeme na prodejně v Hlinsku také včetně předběžné cenové kalkulace. Tamtéž provádíme i běžný servis – přelaďování přijímačů a drobné opravy.

Zastupujeme provozovatele satelitního vysílání Skylink, DigiCz.

Objednávky řešíme:

Buď na prodejně v Hlinsku, nebo ve složitějších případech opět přímo v místě instalace.

Jsme autorizovaným zástupcem - Top partnerem satelitního operátora Skylink, M7 Grop.

Provádíme aktivace karet a všech aktuálně probíhajících zvýhodněných a dotovaných akcí Skylinku, více zde - www.skylink.cz

Provádíme montáže a servis kompletních zařízení v okolí Hlinska - okresy Chrudim, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Svitavy.

Při instalacích používáme výhradně kvalitní značkové díly firem Alcad, Televes, Ikusi, Kathrein, Schweiger, EMP, Teroz a kvalitní značkové kabely Belden a Cavel.

Pro měření signálu a nastavování obvodů používáme moderní a kvalitní měřící přístroje Promax Ranger Neo.